• Downfalls High

  • GODSPEED

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Lego Star Wars Holiday Special

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Holidate

    ★★

  • Shithouse

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★

  • Hamilton

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Jimmy O. Yang: Good Deal

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

  • Beastie Boys Story

  • Extraction

    ★★★

  • Middleditch & Schwartz

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Edge: The Second Mountain

  • A Future WWE: The FCW Story

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • The Social Dilemma

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Miss Americana

  • Goldman v Silverman

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • My Spy

    ★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Let It Snow

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Bad Education

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Cooked: Survival by Zip Code

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Dark Phoenix

  • Avengement

    ★★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★★★

  • Yesterday

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • 17 Blocks

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Guava Island

    ★★★★½

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★★

  • Nate Bargatze: The Tennessee Kid

    ★★★★½