neel has logged 14 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Pacific Rim

Pacific Rim

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Horrible Bosses 2

Horrible Bosses 2

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
xXx: Return of Xander Cage

xXx: Return of Xander Cage

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Horrible Bosses

Horrible Bosses

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Paddington

Paddington

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Hasan Minhaj: Homecoming King

Hasan Minhaj: Homecoming King

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry