Sort by
  • M3GAN

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Emily

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Purple Hearts

    ½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Persuasion

    ★★

  • You Can Live Forever

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Conversations with Friends

    ★★★½

  • Crush

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Three Months

    ★★★½

  • Badhaai Do

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Nanny

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★★★½

  • Belle

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Till Death

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Plan B

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Ride or Die

    ★★

  • The Fallout

    ★★★★

  • Firebird

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Petite Maman

    ★★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • Pleasure

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • My First Summer

    ★★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Ammonite

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★★½

  • The Half of It

    ★★★½