• House of Gucci

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • The Haunting of Bly Manor

  • Lady Gaga: Enigma - Live in Miami on Super Saturday Night

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★★★

  • Joker

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Otherhood

    ★★★

  • Midsommar

    ½

  • Always Be My Maybe

    ★★★★

  • Ma

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ½

  • The Hug

    ★★★

  • Giant Little Ones

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★

  • Slender Man

    ★★★★★

  • Cam

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Hurricane Bianca: From Russia with Hate

  • The Kissing Booth

    ★★

  • Bao

    ★★★

  • Unfriended: Dark Web

    ★★★★★

  • Hereditary

  • Eighth Grade

  • Maze Runner: The Death Cure

  • Star Wars: The Last Jedi

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Wonder

    ★★★★½

  • Coco

  • Gaga: Five Foot Two

  • Olaf's Frozen Adventure

  • The Nut Job 2: Nutty by Nature

  • The Emoji Movie

  • Descendants 2

  • Spider-Man: Homecoming

  • Despicable Me 3

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

  • In a Heartbeat

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • My Friend Dahmer

  • Gifted

  • Smurfs: The Lost Village

  • The Boss Baby

    ★★½

  • Mommy Dead and Dearest

  • Beauty and the Beast

  • To the Bone

    ★★½

  • David Bowie: The Last Five Years

  • Just Add Water: The Story of the Amazing Live Sea-Monkeys

    ★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Hi Stranger

  • If You Give a Mouse a Christmas Cookie

  • Moana

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Trolls

  • Middle School: The Worst Years of My Life

  • Split

    ★★★★½

  • Storks

  • Sing

  • Kubo and the Two Strings

  • Nine Lives

  • Suicide Squad

    ½

  • Ghostbusters

  • Jessica Darling's It List

  • Ice Age: Collision Course

  • The Secret Life of Pets

  • Finding Dory