Sort by
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Love & Other Drugs

    ★★★★

  • A.R.O.G

    ★★★

  • G.O.R.A.

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Usual Suspects

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Persona

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • American Hustle

    ★★★

  • The Prestige

    ★★★★★

  • Se7en

    ★★★★½

  • Shutter Island

    ★★★★★

  • Blue Valentine

    ★★★

  • Malena

    ★★★½