lara has logged 11 entries for films during September 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Boogie Nights

Boogie Nights

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
mother!

mother!

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Magic Mike XXL

Magic Mike XXL

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Safe

Safe

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
No Country for Old Men

No Country for Old Men

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Margot at the Wedding

Margot at the Wedding

2007
×
Read the review Edit this entry  
10
Ouija: Origin of Evil

Ouija: Origin of Evil

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
It

It

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
God's Own Country

God's Own Country

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry