Sort by
  • Air

    ★★★★

  • The Plough

    ★★★★

  • Full River Red

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Last Week

    ★★★★★

  • Playboi Carti - Live at Rolling Loud New York 2022

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • It's What Each Person Needs

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Padre Pio

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★

  • When the Waves Are Gone

    ★★★★

  • Fairytale

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • A Tale of Filipino Violence

    ★★★★½

  • Pacifiction

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • I Thought the World of You

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • See You Friday, Robinson

    ★★★★

  • Queens of the Qing Dynasty

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ½

  • Snipers

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Kanye With Special Guest Drake - Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

  • Ferny & Luca

  • History of Ha

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Zeros and Ones

    ★★★★

  • Worlds

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Annette

    ★★

  • The Underground Railroad

  • Cliff Walkers

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • The Scary of Sixty-First

  • Judas and the Black Messiah

  • YZY TV

  • Between the hotel and city hall

    ★★★★

  • Education

    ★★★★★

  • Alex Wheatle

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★

  • Gradations I-II

    ★★★★★

  • One Second

    ★★★½

  • Lovers Rock

    ★★★★

  • Small Axe

    ★★★★★

  • Mank

  • Red, White and Blue

    ★★★★

  • Mangrove

    ★★★★★

  • Rifkin's Festival

  • Her Socialist Smile

    ★★★

  • Genus Pan

    ★★★½

  • Still Processing

  • The Inheritance

    ★★★

  • Hopper/Welles