• The Emoji Movie

    ★★★★★

  • Song to Song

    ½

  • Voyage of Time: Life's Journey

    ½

  • Nocturnal Animals

    ½

  • La La Land

    ★★★★★

  • Nine Lives

    ★★★★★

  • Ghostbusters

  • Star Trek Beyond

    ½

  • Finding Dory

    ★★★★★

  • Joe Woke Up at 6AM on a Monday

    ½

  • The Neon Demon

    ★★★★★

  • Pass Thru

    ★★★★★

  • The Huntsman: Winter's War

    ½

  • The Jungle Book

    ½

  • God's Not Dead 2

    ½

  • Sausage Party

    ★★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ½

  • Dirty Books

    ½

  • Midnight Special

    ½

  • Burn Burn Burn

  • High-Rise

    ½

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ½

  • A Bigger Splash

    ★★★★★

  • Youth

    ½

  • Love

    ★★★★★

  • 10 Hours of Red

    ★★★★★

  • Furious 7

    ★★★★★

  • Cool Cat Saves the Kids

    ★★★★★

  • Me and Earl and the Dying Girl

    ★★★★★

  • The Book of Life

    ½

  • The Maze Runner

    ½

  • 99 Homes

    ½

  • Mr & Mrs 420

    ★★★★★

  • National Lampoon Presents: Endless Bummer

    ★★★★★

  • The Book Thief

    ½

  • The Library

    ½

  • Fateful Findings

    ★★★★★

  • ThanksKilling 3

    ★★★★★

  • No

    ½

  • Roses

    ★★★★★

  • Tuna: A Fish with a Special Place in My Heart

    ★★★★★

  • Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

    ★★★★★

  • Jiro Dreams of Sushi

    ★★★★★

  • The Tree of Life

    ½

  • The Fantastic Flying Books of Mr Morris Lessmore

    ½

  • I'm Still Here

    ½

  • I Saw the Devil

    ½

  • I Am Here....Now

    ★★★★★

  • My Sister's Keeper

    ½

  • Twilight

    ½

  • 300

    ★★★★★

  • Stormbreaker

    ★★★★★

  • Garfield: A Tail of Two Kitties

    ★★★★★

  • Double Down

    ★★★★★

  • Wasabi Tuna

    ★★★★★

  • The Room

    ★★★★★

  • The Virgin Suicides

    ★★★★★

  • A Moment of Innocence

  • Ed Wood

    ½

  • Army of Darkness

    ½

  • The Trial of Jeffrey Dahmer

    ★★★★★

  • Gayniggers from Outer Space

    ★★★★★

  • Samurai Cop

    ★★★★★

  • Inside Out

    ½

  • The Doors

    ½

  • GoodFellas

    ½

  • Great Balls of Fire!

    ½

  • Blue Velvet

    ½

  • Come and See

    ★★★★★

  • Breathless

    ★★★★★

  • Cannibal Holocaust

    ★★★★★

  • Salò, or the 120 Days of Sodom

    ½