Sort by
  • Goodnight Mommy

    ★★

  • Pinocchio

    ½

  • KSI vs Swarmz

    ½

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Hustle

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • RRR

    ★★½

  • Deep Water

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • Uncharted

  • Shut In

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Fresh

    ★½

  • O Night Divine

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Freddie Mercury: The Final Act

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Red Notice

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★½

  • Wolf

  • Cry Macho

    ★★½

  • The Desperate Hour

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

  • Sundown

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Hand of God

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Belfast

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Dug Days

    ★★½

  • Free Guy

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ½

  • Vortex

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★

  • Lamb

    ★★½

  • Titane

    ★★★½

  • Bergman Island

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Zero Fucks Given

    ★★★

  • Compartment No. 6

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★

  • Annette

    ★★★★½

  • The Tomorrow War