Sort by
  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Doctor Who: Legend of the Sea Devils

    ★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Rooney

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Doctor Who: Eve of the Daleks

    ★★★½

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • One Shot

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★½

  • The Duel

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Schumacher

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Kate

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Beckett

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Last Mercenary

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ½

  • Black Widow

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • The Ice Road

    ★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Friday Night Dinner: 10 Years and a Lovely Bit of Squirrel

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • The United Way

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • SAS: Red Notice

    ★★½

  • Sir Alex Ferguson: Never Give In

    ★★★★

  • Cosmic Sin

    ½