Sort by
  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Top Gun

    ★★★½

  • Lamb

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Saving Mr. Banks

    ★★★★

  • Mary Poppins

    ★★★★

  • Crazy, Stupid, Love.

    ★★½

  • Looper

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Saloum

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Hatching

    ★★★

  • Morbius

    ★★

  • Some Like It Rare

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★

  • The Other Guys

    ★★★★