Sort by
  • Fresh

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Kotaro Lives Alone

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • In the Mood for Love

    ★★★★½

  • The Weekend Away

    ★★★

  • Zola

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Sunny

    ★★★★½

  • Love and Leashes

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Venom

    ★★★½

  • Burlesque

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Sucker Punch

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★½