Sort by
  • Encanto

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★½

  • Climax

    ★★★★½

  • Bernie

    ★★★★½

  • Funny Games

    ★★★★½

  • Saved!

    ★★★★½

  • There Will Be Blood

    ★★★★½

  • They Live

    ★★★★½

  • Tokyo Godfathers

    ★★★★½

  • House

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★★½

  • Big Little Lies

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Escape at Dannemora

    ★★★★½