Sort by
  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Paddington 2

    ★★½

  • Coco

    ★★★★

  • Ghost Stories

    ★★★½

  • Last Flag Flying

    ★★★

  • Downsizing

    ★½

  • I, Tonya

    ★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★½

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★

  • It Comes at Night

    ★★★

  • Brigsby Bear

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • A Dog's Purpose

    ★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★

  • Nebraska

    ★★★★½

  • When the Wind Blows

    ★★★★