Sort by

suat has logged 12 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Little Forest

Little Forest

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Hannah Gadsby: Douglas

Hannah Gadsby: Douglas

2020
×
★★★★
Edit this entry  
27
Pretend It's a City

Pretend It's a City

2021
×
Edit this entry  
20
Baseball Girl

Baseball Girl

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Steel Flower

Steel Flower

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
A Resistance

A Resistance

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Happy Old Year

Happy Old Year

2019
×
★★★★
Edit this entry  
14
The Wild Pear Tree

The Wild Pear Tree

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Moonlit Winter

Moonlit Winter

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Perfect One-Night Stand

Perfect One-Night Stand

2020
×
Edit this entry  
06
The Unknown Girl

The Unknown Girl

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Maggie

Maggie

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry