• Spiderhead

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Senior Year

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ½

  • Uncharted

    ★★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

  • The 355

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • Ciao Alberto

  • tick, tick...BOOM!

  • Red Notice

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★

  • No Time to Die

  • Birds of Paradise

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • Cry Macho

  • The Guilty

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • Dug Days

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Far From the Tree

  • Loki

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Twenty One Pilots: Livestream Experience

  • Cruella

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★

  • Cherry

    ★★

  • Chaos Walking

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Monster Hunter

    ½

  • Two Distant Strangers

  • Happiest Season

    ★★★

  • Once Upon a Snowman

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Clouds

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★

  • Freaky

    ★½

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Spontaneous

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Unpregnant

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★