• Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Aquaman

    ★★★★

  • Godzilla: The Planet Eater

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Godzilla: City on the Edge of Battle

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Godzilla: Planet of the Monsters

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Godzilla

    ★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • The Avengers

    ★★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★

  • Dragonball Evolution

    ½

  • Iron Man

    ★★★★

  • Godzilla

    ★★★

  • Pulp Fiction

  • Carlito's Way

    ★★★★

  • Scarface

    ★★★

  • Day of Anger

    ★★★

  • Godzilla

    ★★★★