Sort by
  • Halloween

    ★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • Anguish

    ★★★★½

  • Born in Flames

    ★★★★★

  • Greener Grass

    ★★★★

  • Batman Returns

    ★★★★

  • Punishment Park

    ★★★★★

  • Violence Voyager

    ★★★½

  • Terminal USA

    ★★★½

  • Come and See

    ★★★★½

  • Dual

    ★★★½

  • Thirst

    ★★★★½

  • Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

    ★★★★½

  • Touki Bouki

    ★★★★

  • The Girl From the Other Side

    ★★★★

  • Tokyo Fist

    ★★★★½

  • Fireworks

    ★★★★★

  • The Hole

    ★★★★½