• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Rick and Morty: Summer Meets God (Rick Meets Evil)

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Sonny Boy

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★

  • Loki

    ★★★★

  • Rick and Morty in the Eternal Nightmare Machine

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Shadows House

    ★★★

  • ODDTAXI

    ★★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • SSSS.DYNAZENON

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Clockwork Elves

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Puparia

    ★★★★★

  • La mémoire du Médaillon d'OR

    ★★★★

  • OPAL

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • New Order

  • Hamster Hell 2

    ★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Rick and Morty vs Genocider

    ★★★★

  • Parting Gift

    ★★★★★

  • Coming Out

    ★★★★

  • Twins in Paradise

    ★★★

  • Smiling Friends

    ★★★

  • Rick and Morty: Samurai & Shogun

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★

  • The Weeknd: After Hours

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • The Acorn Princess

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Keep Your Hands Off Eizouken!

    ★★★★★

  • The Turning Point

  • Star Wars Collection

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Steven Universe Future

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★

  • Helluva Boss

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★★

  • Hazbin Hotel

    ★★★★

  • Watchmen

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Hair Love

    ★★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★

  • SHOP: A Pop Opera

    ★★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★★