Sort by
  • Stutz

  • Hellraiser

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

  • The Banshees of Inisherin

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

  • Jackass 4.5

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Our Father

  • Morbius

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

  • The Dropout

  • The Batman

  • Jackass Forever

  • Fresh

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

  • The Beatles: Get Back

  • Marcel the Shell with Shoes On

  • The Lost Daughter

  • Spencer

  • The Power of the Dog

  • Belfast

  • C'mon C'mon

  • Malignant

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Titane

  • The French Dispatch

  • Drive My Car

  • The Souvenir: Part II

  • The Worst Person in the World

  • False Positive

    ★★½

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Mare of Easttown

  • Army of the Dead

    ★★

  • Mortal Kombat

  • Godzilla vs. Kong

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Together Together

    ★★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

  • Soul

  • I Care a Lot

  • Nomadland

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Class Action Park

  • Tenet

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Normal People

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Emma.

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Zola

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★★

  • Cats

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★½

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • National Theatre Live: Fleabag

    ★★★★★

  • Saint Maud

    ★★★★