Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
02
Kung Fu Panda 4

Kung Fu Panda 4

2024
×
Read the review Edit this entry  
15
Dune: Part Two

Dune: Part Two

2024
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Madame Web

Madame Web

2024
×
½
Read the review Edit this entry  
07
Bob Marley: One Love

Bob Marley: One Love

2024
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Drive-Away Dolls

Drive-Away Dolls

2024
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Lisa Frankenstein

Lisa Frankenstein

2024
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Argylle

Argylle

2024
×
Read the review Edit this entry  
29
Soundtrack to a Coup d'État

Soundtrack to a Coup d'État

2024
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Frida

Frida

2024
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Union

Union

2024
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Orion and the Dark

Orion and the Dark

2024
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Battle for Laikipia

The Battle for Laikipia

2024
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Every Little Thing

Every Little Thing

2024
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Brief History of a Family

Brief History of a Family

2024
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Layla

Layla

2024
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Rob Peace

Rob Peace

2024
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
In the Land of Brothers

In the Land of Brothers

2024
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Luther: Never Too Much

Luther: Never Too Much

2024
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Seeking Mavis Beacon

Seeking Mavis Beacon

2024
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Ponyboi

Ponyboi

2024
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Stress Positions

Stress Positions

2024
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
As We Speak: Rap Music on Trial

As We Speak: Rap Music on Trial

2024
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Black Box Diaries

Black Box Diaries

2024
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Girls Will Be Girls

Girls Will Be Girls

2024
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Good One

Good One

2024
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Kneecap

Kneecap

2024
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
In the Summers

In the Summers

2024
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Daughters

Daughters

2024
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Sue Bird: In the Clutch

Sue Bird: In the Clutch

2024
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Gaucho Gaucho

Gaucho Gaucho

2024
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Suncoast

Suncoast

2024
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Exhibiting Forgiveness

Exhibiting Forgiveness

2024
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Between the Temples

Between the Temples

2024
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Handling the Undead

Handling the Undead

2024
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Love Me

Love Me

2024
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Sugarcane

Sugarcane

2024
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Veni Vidi Vici

Veni Vidi Vici

2024
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Ibelin

Ibelin

2024
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Skywalkers: A Love Story

Skywalkers: A Love Story

2024
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Thelma

Thelma

2024
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Dìdi (弟弟)

Dìdi (弟弟)

2024
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
A Real Pain

A Real Pain

2024
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
A New Kind of Wilderness

A New Kind of Wilderness

2024
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Realm of Satan

Realm of Satan

2024
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Will & Harper

Will & Harper

2024
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Look Into My Eyes

Look Into My Eyes

2024
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Porcelain War

Porcelain War

2024
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
DEVO

DEVO

2024
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
A Different Man

A Different Man

2024
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
War Game

War Game

2024
×
★★★½
Read the review Edit this entry