RSS feed for nexude

nexude has logged 12 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
I Am Mother

I Am Mother

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Blast from the Past

Blast from the Past

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Captain Corelli's Mandolin

Captain Corelli's Mandolin

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Anna

Anna

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Apocalypse Now

Apocalypse Now

1979
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo

Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Coherence

Coherence

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Night on Earth

Night on Earth

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
What Women Want

What Women Want

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
12 Angry Men

12 Angry Men

1957
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Adult World

Adult World

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry