Rafael has logged 12 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Scott Pilgrim vs. the Animation

Scott Pilgrim vs. the Animation

2010
×
★★★½
Edit this entry  
23
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
14
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
To All the Boys: P.S. I Still Love You

To All the Boys: P.S. I Still Love You

2020
×
Read the review Edit this entry  
14
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Olaf's Frozen Adventure

Olaf's Frozen Adventure

2017
×
★★★
Edit this entry  
09
Pad Man

Pad Man

2018
×
★★★½
Edit this entry  
08
Love & Other Drugs

Love & Other Drugs

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Lava

Lava

2014
×
★★★½
Edit this entry  
08
Gone Fishing

Gone Fishing

2017
×
★★★
Edit this entry  
06
Moana

Moana

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Save the Last Dance

Save the Last Dance

2001
×
★★½
Edit this entry