Sort by
  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Strange World

    ★★

  • Spirited

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Marlowe

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Sisu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★