• Untitled Star Wars Film

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Finch

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • T0-B1

  • Akakiri

  • The Elder

  • Lop & Ochō

  • The Ninth Jedi

  • The Village Bride

  • The Twins

  • Tatooine Rhapsody

  • The Duel

  • The Guilty

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • F9

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Chore Day - The Incredibles Way

  • WandaVision

    ★★★★

  • Pui Pui Molcar

    ★★★★½

  • Burrow

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★★

  • Canvas

    ★★★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★½

  • Once Upon a Snowman

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Soul

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • The Banker

    ★★

  • Devs

    ★★★

  • Onward

    ★★★★

  • McMillion$

    ★★★★★

  • Lamp Life

    ★★★½

  • The Social Dilemma

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Loop

  • Forky Asks a Question: What Is Reading?

  • Forky Asks a Question: What Is Cheese?

  • Forky Asks a Question: What Is a Pet?

  • Forky Asks a Question: What Is a Leader?

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Wind

  • Forky Asks a Question: What Is a Computer?

  • Forky Asks a Question: What Is Love?

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Forky Asks a Question: What Is Time?

  • Forky Asks a Question: What Is Art?

  • Forky Asks a Question: What Is a Friend?

  • Forky Asks a Question: What Is Money?