Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Rocks

Rocks

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Minari

Minari

2020
×
★★★★
Edit this entry  
11
My Sweet Little Village

My Sweet Little Village

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Lucky

Lucky

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Another Year

Another Year

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Soul

Soul

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Blinded by the Light

Blinded by the Light

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry