• Men

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

  • Proyecto Emperador

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Dark Pavement

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

  • Juice WRLD: Into the Abyss

  • All Too Well: The Short Film

  • A Man Named Scott

  • Ghostbusters: Afterlife

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Good Boss

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

  • Drive My Car

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • Luca

    ★★★

  • Cruella

  • Spiral: From the Book of Saw

  • The Mitchells vs. The Machines

  • North Hollywood

  • Bad Trip

  • Charli XCX: Alone Together

  • Nobody

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • The Fallout

  • GameStopped

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★★½

  • OnlyFans: Selling Sexy

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

  • Pleasure

    ★★★

  • We're All Going to the World's Fair

  • There Is No

  • CODA

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Last Blockbuster