Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • The First Slam Dunk

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • The Blackening

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Little Women

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Tune in for Love

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★½

  • Katherine Ryan: Glitter Room

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Someone Great

    ★★

  • The Perfect Date

    ★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Triple Frontier

    ★★★

  • One Cut of the Dead Spin-Off: In Hollywood

    ★★½

  • Isn't It Romantic

    ★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★½

  • Paddleton

    ★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • Fyre

    ★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Swing Kids

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★★

  • Bad Seeds

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Then Came You

    ★★

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★

  • Widows

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★

  • First Man

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • Operation Finale

    ★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Jim Jefferies: This Is Me Now

  • Calibre

    ★★

  • Hannah Gadsby: Nanette

    ★★★★

  • Set It Up

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Shoplifters

    ★★★★½

  • The Kissing Booth

  • Evil Genius

  • Terminal

    ★½