Sort by
  • The Flash

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Halloween Ends

  • Clerks III

  • Jurassic World Dominion

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Encanto

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Halloween Kills

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

  • A Quiet Place Part II

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Bad Boys for Life

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Jumanji: The Next Level

  • Doctor Sleep

  • Terminator: Dark Fate

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Annabelle Comes Home

  • Toy Story 4

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Brightburn

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Shazam!

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★

  • Aquaman

  • Bob Lazar: Area 51 and Flying Saucers

  • Venom

  • Halloween

  • The Predator

  • The Nun

  • The Meg

  • Mission: Impossible – Fallout

  • Ant-Man and the Wasp

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

  • Deadpool 2

  • Tremors: A Cold Day in Hell

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Ferdinand

  • Justice League

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • It

    ★★★

  • War for the Planet of the Apes

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Annabelle: Creation

  • Transformers: The Last Knight

  • Despicable Me 3

  • Cars 3

  • Wonder Woman

  • Alien: Covenant

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • The Fate of the Furious

  • Power Rangers

  • Kong: Skull Island

  • Logan

    ★★★½