Sort by
  • Murder Mystery 2

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Wog Boys Forever

    ★★★

  • Good Times

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • Clerks III

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Deep Water

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

  • The Batman

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Shanghai Showdown

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • A Man Named Scott

    ★★★½

  • The Conflict

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Injustice

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

  • Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

  • Dune

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • The Last Letter from Your Lover

  • Pig

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★