Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★

  • Adult Swim Yule Log

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Reno 911!: It's a Wonderful Heist

  • Violent Night

    ★★½

  • Disenchanted

    ★½

  • Spirited

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

  • Smile

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Bros

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★

  • Fall

    ★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Broker

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Jackass 4.5

  • Men

    ★★

  • Armageddon Time

    ★★

  • EO

    ★★★★

  • Shin Ultraman

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★