Sort by
  • BEEF

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • The Glory

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Stewart Lee: Tornado

    ★★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Stewart Lee: Snowflake

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Me Time

    ★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Carter

    ½

  • Kakegurui Twin

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • The Man from Toronto

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Witch: Part 2. The Other One

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Deconstructing Karen

    ½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Yaksha: Ruthless Operations

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Fistful of Vengeance

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • All of Us Are Dead

    ★★★½

  • The Pirates: The Last Royal Treasure

    ★★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★½

  • The Silent Sea

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Hellbound

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★½

  • My Name

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½