Sort by
  • Can I Tell You a Secret?

    ★½

  • The Greatest Night in Pop

    ★★★★

  • The Beekeeper

    ★★★★

  • Race for Glory: Audi vs Lancia

  • Night Swim

    ½

  • Dave Chappelle: The Dreamer

    ★★★★★

  • Hell Camp: Teen Nightmare

    ★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ½

  • Doctor Who: The Giggle

    ★★½

  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

    ★★★★

  • Ricky Gervais: Armageddon

    ★★★★

  • Candy Cane Lane

    ★★½

  • Bad Surgeon: Love Under the Knife

    ★★½

  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★

  • Love Has Won: The Cult of Mother God

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Escaping Twin Flames

    ★★★★

  • The Marvels

    ½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Sumotherhood

    ½

  • The Conference

    ★½

  • Ballerina

    ★★

  • The Exorcist: Believer

  • Totally Killer

    ★★

  • Saw X

    ★★★

  • The Continental: From the World of John Wick

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ½

  • Sly

    ★★½

  • Expend4bles

    ½

  • Rise of the Footsoldier: Vengeance

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • The Burial

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Scout's Honor: The Secret Files of the Boy Scouts of America

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★

  • NYAD

    ★★★★

  • Rustin

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Vacation Friends 2

  • Retribution

  • Strays

    ★★

  • Telemarketers

    ★★★★½

  • Painkiller

    ★★★

  • Heart of Stone

  • Sympathy for the Devil

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Hijack

    ★★★★

  • Muscles & Mayhem: An Unauthorized Story of American Gladiators

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

  • Wham!

    ★★★★

  • Secret Invasion

    ½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Take Care of Maya

    ★★★★

  • Stan Lee

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

  • Arnold

    ★★★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • About My Father

    ½

  • The Boogeyman

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★

  • How to Have Sex

    ★★★

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★★

  • Fast X

    ½