Sort by
  • It

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★

  • Stranger Than Fiction

    ★★★★★

  • Robots

    ★★★★★

  • Into the Woods

    ★★★★★

  • Yes Man

    ★★★★★

  • Apollo 13

    ★★★★★

  • 8 Mile

    ★★★★★

  • A Silent Voice

    ★★★★★

  • Enchanted

    ★★★★★

  • But I'm a Cheerleader

    ★★★★★

  • Wonder

    ★★★★★

  • Sleepy Hollow

    ★★★★★

  • Ghostbusters

    ★★★★

  • The Princess and the Frog

    ★★★★★

  • 13 Going on 30

    ★★★★★