• Malignant

    ★★★★★

  • He's All That

  • The Kissing Booth 3

  • Pig

    ★★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • Holidate

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • Beckman

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • The War with Grandpa

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★½

  • Host

    ★★★★

  • The Kissing Booth 2

  • Hamilton

  • TFW No GF

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Horse Girl

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Cats

    ★★★★

  • Yummy

    ★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Primal

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Wrinkles the Clown

    ★★½

  • Tall Girl

    ★★

  • Color Out of Space

    ★★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★

  • The Two Popes

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • The Fanatic

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★

  • Yagon the Water Monster

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Long Shot

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

  • Fyre

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★★★

  • American Gospel: Christ Alone

    ★★★

  • The VelociPastor

    ★★½

  • Venom

    ★★★

  • Girls with Balls

  • Halloween

    ★★★½

  • Reflections in the Dust

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★★

  • The Great Satan

    ★★★

  • The House That Jack Built

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • The Kissing Booth

  • Slave to the Grind

    ★★★

  • Freaks and Geeks: The Documentary

    ★★★★½