• Fire Island

    ★★★★

  • Dashcam

    ★★½

  • Broker

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Men

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Flux Gourmet

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • Master

    ★★★½

  • Emergency

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Wyrmwood: Apocalypse

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • Night at the Eagle Inn

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • You Are Not My Mother

    ★★½

  • The Humans

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • Private Desert

    ★★★★

  • Official Competition

    ★★★★

  • Sundown

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★½

  • The Hand of God

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Isolation

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Superhost

    ★★★½

  • Respect

    ★★★½

  • Zeros and Ones

    ½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Old

    ★★★★

  • Vortex

    ★★★

  • Belle

    ★★★★★

  • France

    ★★★½

  • Memoria

    ★★

  • Paris, 13th District

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★★