Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • The Viewing

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★½

  • Sick

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Men

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★

  • Soft & Quiet

    ★★★

  • Deadstream

    ½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Piggy

    ★★★½

  • Hatching

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Four Hours at the Capitol

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • Jagged

    ★★★½

  • Dashcam

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★½

  • Malignant

    ★½

  • Candyman

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Vortex

    ★★★★

  • Pig

    ★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Lamb

    ★★

  • Till Death

    ½

  • Brian Wilson: Long Promised Road

  • The Woman in the Window

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • The Sadness

    ★★★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★½

  • Run

    ★★½

  • Death of Me

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • The Paramedic

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★★

  • New Order

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★