• WifeLike

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • The Princess

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Men

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Marmaduke

    ½

  • Memory

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

    ★½

  • The Bubble

  • Junk Food

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★½

  • Blacklight

    ★★

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★★

  • Watcher

    ★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • The 355

    ★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Red Notice

    ★½

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Duel

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½