NickyD316 has logged 12 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The United States vs. Billie Holiday

The United States vs. Billie Holiday

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
Read the review Edit this entry  
20
Barb & Star Go to Vista Del Mar

Barb & Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Music

Music

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
13
The Father

The Father

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Mass

Mass

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Passing

Passing

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Street Gang: How We Got to Sesame Street

Street Gang: How We Got to Sesame Street

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry