• The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Nobody

    ★★★★

  • Secret Magic Control Agency

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Way Down

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★

  • Space Sweepers

  • The Little Things

  • WandaVision

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Midnight Sky

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Roald Dahl's The Witches

  • Soul

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Enola Holmes

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

  • Tenet

  • Magic Camp

  • Project Power

    ★★★

  • Nasha Natasha

  • Greenland

  • Offering to the Storm

    ★★★★★

  • Double World

    ★★★★

  • Useless Humans

    ★★★★★

  • The Old Guard

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Artemis Fowl

  • Scoob!

  • Sputnik

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • Mulan

    ★★★★

  • Bloodshot

  • Baba Yaga: Terror of the Dark Forest

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Fantasy Island

  • Gretel & Hansel

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • I Love You, Stupid

    ★★★

  • The Heist of the Century

    ★★★★★

  • Underwater

    ★★★★

  • The Grudge

    ★★★

  • Invasion

    ★★★★★

  • Dolittle

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • 6 Underground

  • 1917

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Coma

    ★★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Los Rodríguez y el más allá

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Door in the Woods

    ★★★

  • The Assent

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Legacy of the Bones

    ★★★★★

  • The Addams Family

    ★★★

  • Advantages of Travelling by Train

  • Gemini Man

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★

  • The Mortuary Collection

  • Between Two Ferns: The Movie