Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★★

  • Argylle

    ½

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★

  • Leave the World Behind

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Dream Scenario

  • Dumb Money

  • American Fiction

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Out-Laws

  • Mechanical Bulls

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Strange Way of Life

  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Minnesota Mean

  • Beau Is Afraid

  • The Pope's Exorcist

  • The Super Mario Bros. Movie

  • boygenius: the film

  • Renfield

    ★½

  • Murder Mystery 2

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Self Reliance

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★½

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

  • Cocaine Bear

    ★★

  • The Lost Boys

  • Reality

  • BlackBerry

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½