• House of Gucci

    ★★

  • Mayor Pete

    ½

  • Last Night in Soho

  • Candyman

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Old

  • Titane

  • JFK Revisited: Through The Looking Glass

  • Cruella

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Nobody

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

  • Framing Britney Spears

  • Happiest Season

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • This Is Paris

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • Infamous

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Whitmer Thomas: The Golden One

    ★★★★★

  • Fantasy Island

  • Palm Springs

    ★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Shirley

    ★★★★

  • Zola

    ★★★

  • Kajillionaire

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★½

  • Dolittle

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★½

  • Cats

    ½

  • Little Women

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★½

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • The Fanatic

    ★★

  • Marriage Story

    ★★½

  • A Rainy Day in New York

    ½

  • Crawl

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Ma

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Well Groomed

    ★★½

  • Us

    ★★★½

  • Good Boys

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★

  • The Beach Bum

    ★★★★

  • Velvet Buzzsaw

  • The Farewell

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★

  • Fyre

    ★★★

  • Fyre Fraud

    ★★★

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

  • Life-Size 2

    ½

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★★★½

  • Ladyworld

    ★★★

  • Hold the Dark

    ★★★½

  • Her Smell

    ★★★★½

  • High Life

    ★★★

  • mid90s

    ★★★

  • Halloween

    ★★★½

  • Widows

    ★★★★