Sort by
  • Little Women

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • Us

    ★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

  • Bird Box

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★★

  • Venom

    ★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★★

  • Green Book

    ★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★½

  • The Predator

    ½

  • A Star Is Born

    ★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★★½

  • The Happytime Murders

    ½

  • Alpha

    ★½

  • Mission: Impossible – Fallout

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Ruben Brandt, Collector

    ★★★★½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ½

  • Incredibles 2

    ★½

  • Tag

    ★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Tremors: A Cold Day in Hell

    ½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Batman Ninja

  • Ready Player One

    ★½

  • Upgrade

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • The Cloverfield Paradox

  • Peter Rabbit

    ★★★

  • Black Panther

    ★★½

  • Hereditary

    ★★½

  • Leave No Trace

    ★★★★★

  • The Open House

    ½

  • Searching

    ★★★★½

  • Bright

  • All the Money in the World

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Wonder

    ★★★★½