RSS feed for Niklaslunkan
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
Annabelle: Creation

Annabelle: Creation

2017
×
★★
Edit this entry  
14
Justice League

Justice League

2017
×
★½
Edit this entry  
06
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★
Edit this entry  
03
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Wicker Man

The Wicker Man

1973
×
★★★★
Edit this entry  
22
Child 44

Child 44

2015
×
★★
Edit this entry  
16
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★★
Edit this entry  
10
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★
Edit this entry  
05
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Edit this entry  
18
King of Peking

King of Peking

2017
×
★★½
Edit this entry  
17
American Made

American Made

2017
×
★★★
Edit this entry  
10
Rings

Rings

2017
×
Edit this entry  
05
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★
Edit this entry  
04
The Duke of Burgundy

The Duke of Burgundy

2014
×
★★★★
Edit this entry  
02
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★
Edit this entry  
01
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★½
Edit this entry  
03
X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

2016
×
★★½
Edit this entry  
14
Inferno

Inferno

2016
×
★★½
Edit this entry  
09
The Other Guys

The Other Guys

2010
×
★★★
Edit this entry  
24
The Final Year

The Final Year

2017
×
★★★
Edit this entry  
21
Under Siege 2: Dark Territory

Under Siege 2: Dark Territory

1995
×
★★½
Edit this entry  
20
Under Siege

Under Siege

1992
×
★★★
Edit this entry  
08
Loveless

Loveless

2017
×
★★★★
Edit this entry  
06
Avicii: True Stories

Avicii: True Stories

2017
×
★★½
Edit this entry  
02
The Outsider

The Outsider

2018
×
★★
Edit this entry  
31
The Vietnam War

The Vietnam War

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
31
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★
Edit this entry  
19
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★★
Edit this entry  
17
The Cake General

The Cake General

2018
×
★★★½
Edit this entry  
16
Cruising

Cruising

1980
×
★★★★
Edit this entry  
13
Howard the Duck

Howard the Duck

1986
×
½
Edit this entry  
12
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Edit this entry  
23
Mute

Mute

2018
×
★★
Edit this entry  
18
Dog Day Afternoon

Dog Day Afternoon

1975
×
★★★★
Edit this entry  
11
Man vs. Snake

Man vs. Snake

2015
×
★★★
Edit this entry  
10
The Post

The Post

2017
×
★★★½
Edit this entry  
09
The Ritual

The Ritual

2017
×
★★★
Edit this entry  
05
The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox

2018
×
★★½
Edit this entry  
04
Toni Erdmann

Toni Erdmann

2016
×
★★★★
Edit this entry  
30
Ted - Show Me Love

Ted - Show Me Love

2018
×
★★★
Edit this entry  
27
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★
Edit this entry  
21
Thelma

Thelma

2017
×
★★★★
Edit this entry  
10
T2 Trainspotting

T2 Trainspotting

2017
×
★★★
Edit this entry  
31
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★
Edit this entry  
29
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★½
Edit this entry  
27
Bright

Bright

2017
×
★½
Edit this entry  
23
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★½
Edit this entry  
12
Detroit

Detroit

2017
×
★★★
Edit this entry  
11
mother!

mother!

2017
×
★★★★
Edit this entry  
09
Wind River

Wind River

2017
×
★★★½
Edit this entry