nikkiwatchesflickis has logged 28 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
X-Men Origins: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
X-Men: Days of Future Past

X-Men: Days of Future Past

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
X-Men: First Class

X-Men: First Class

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
District 9

District 9

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Wrong Missy

The Wrong Missy

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Antebellum

Antebellum

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry