• Encanto

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Get Smart

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Squid Game

    ★★½

  • Howl's Moving Castle

    ★★★

  • He's All That

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★

  • Queen of the Damned

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • The Man Who Sold His Skin

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • The Letter Room

    ★★★½

  • Feeling Through

    ★★★