• AK vs AK

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Prom

    ★★

  • Happiest Season

    ★★½

  • The Undoing

    ★★

  • What the Constitution Means to Me

    ★★★★½

  • Nocturne

    ★★½

  • Totally Under Control

    ★★★★

  • Evil Eye

    ★★½

  • Freaky

    ★★½

  • Run

    ★★

  • Serious Men

    ★★★½

  • The Boys in the Band

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★½

  • Michelle Buteau: Welcome to Buteaupia

    ★★★

  • Honour

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Coastal Elites

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • C U Soon.

    ★★

  • Tenet

    ★★½

  • Gunjan Saxena: The Kargil Girl

    ★★½

  • An American Pickle

    ★★

  • Raat Akeli Hai

    ★★½

  • A Suitable Boy

    ★★

  • Strasbourg 1518

  • 30 Rock: A One-Time Special

  • The Old Guard

    ★★★

  • Outcry

    ★★★★

  • Bulbbul

    ★★

  • Gulabo Sitabo

    ★★★

  • I May Destroy You

    ★★★★½

  • Choked: Paisa Bolta Hai

    ★★½

  • Spelling the Dream

    ★★★

  • Kenny Sebastian: The Most Interesting Person in the Room

    ★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★

  • AKA Jane Roe

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★½

  • Becoming

    ★★

  • Hollywood

    ★★

  • Mrs. Serial Killer

  • A Parks and Recreation Special

  • Yours Sincerely, Kanan Gill

    ★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★

  • Query

    ★★★½

  • Mrs. America

    ★★★½

  • Sincerely Louis C.K.

  • Ladies Up

  • Unorthodox

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Little Fires Everywhere

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★½

  • Kappela

    ★★★½

  • Guilty

    ★½

  • The Hater

    ★★★½

  • Devs

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★½

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★½

  • Devi

  • Alone

    ★★★

  • Thappad

    ★★★★

  • The Trials of Gabriel Fernandez

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★

  • Shubh Mangal Zyada Saavdhan

    ★½

  • The Photograph

    ★★★

  • Love Aaj Kal

    ★½

  • Emma.

    ★★★½

  • Lost Girls

    ★★