RSS feed for Fred

Fred has logged 14 entries for films rated ½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Sensuela

Sensuela

1973
×
½
Read the review Edit this entry  
15
The Lock In

The Lock In

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
08
KillerSaurus

KillerSaurus

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
12
U.F.O.

U.F.O.

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
01
Death Nurse 2

Death Nurse 2

1988
×
½
Read the review Edit this entry  
30
Death Nurse

Death Nurse

1987
×
½
Edit this entry  
16
The Craving

The Craving

2008
×
½
Edit this entry  
23
Left Behind

Left Behind

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Tarzeena: Jiggle in the Jungle

Tarzeena: Jiggle in the Jungle

2008
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Paranormal Asylum: The Revenge of Typhoid Mary

Paranormal Asylum: The Revenge of Typhoid Mary

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
02
The Last Patrol

The Last Patrol

2000
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Aliens on the Moon: The Truth Exposed

Aliens on the Moon: The Truth Exposed

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Raging Angels

Raging Angels

1995
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Dracula 2012

Dracula 2012

2013
×
½
Read the review Edit this entry