Sort by
  • M3GAN

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Fall

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Choose or Die

  • Morbius

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★½

  • The Voyeurs

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Trip

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • Old

    ★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Sweet & Sour

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • North Hollywood

    ★½

  • Moxie

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • The Call

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Mainstream

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Host

    ★★★★

  • Unhinged

    ★½

  • #Alive

    ★★½

  • The Rental

    ★½

  • Becky

    ★★½

  • Hollywood

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★

  • Evil Eye

    ★★½

  • All the Bright Places

    ★★

  • The Invisible Man