• Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

  • Don't Look Up

  • Dayı: Bir Adamın Hikayesi

  • Eternals

  • No Time to Die

  • Squid Game

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

  • Last Summer

  • Good on Paper

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • The Woman in the Window

  • Oxygen

  • The Innocent

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Save Ralph

  • Seaspiracy

    ★★★★★

  • Hey There!

    ★★½

  • Azor

    ★★½

  • I'm Your Man

  • Crazy About Her

  • Behind Her Eyes

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • The Mess You Leave Behind

  • The Call

    ★★★½

  • Two Distant Strangers

  • Ethos

    ★★★★½

  • Canvas

  • Secrets of the Saqqara Tomb

  • Holidate

    ★★

  • Love and Monsters

  • Rebecca

    ★★

  • Soul

  • Fractured

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

  • Sightless

  • Enola Holmes

    ★★

  • The Paramedic

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★½

  • In My Room

    ★★

  • Love, Guaranteed

  • I'm Thinking of Ending Things

  • The Crimes That Bind

    ★★★½

  • One-Way to Tomorrow

    ½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★

  • The Wrong Missy

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • Murder to Mercy - The Cyntoia Brown Story

  • My Octopus Teacher

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

  • Vendors' Meeting

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Sisters-In-Law at War

  • The Father

    ★★★★

  • You Know Him

    ★★★½

  • His House

    ★★½

  • Sex, Explained

  • The Way We Are

    ★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Portrait of a Beauty

    ★★

  • Pocket Hercules: Naim Suleymanoglu

  • Recep Ivedik 6

    ½

  • You've Got Murder

    ½

  • Eli

    ½

  • Miracle in Cell No. 7